DARMOWA DOSTAWA OD 169 ZŁ | WYSYŁKA OD 13,90 ZŁ

Nie czekaj na prezenty na Dzień Kobiet!

Nie czekaj na prezenty na Dzień Kobiet!

Udostępnij:

Ten post kieruje do Pań (Panowie, musicie mi wybaczyć!) To bardzo ważny dzień dla nas, drogie Panie! Nie pozwólmy sobie o nim zapomnieć. Dbajmy o siebie i siebie nawzajem.

Dzień Kobiet jest ważny dla kobiet z wielu powodów:

Uznanie osiągnięć kobiet: Dzień Kobiet stanowi okazję do uznania i celebracji osiągnięć kobiet we wszystkich sferach życia, włączając w to sukcesy w dziedzinie pracy, edukacji, polityki, kultury i społeczeństwa. Pomyśl jak z wielu kobiet możesz być dumna - zacznij od siebie! 😍

Młoda kobieta trzyma herbacianą filiżankę relaksuje w zdroju salonie.

  • Walka o równość płci: Pomimo postępów, nadal istnieją nierówności płciowe w różnych obszarach życia, takich jak płace, dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej, czy reprezentacja w polityce i biznesie. Dzień Kobiet przypomina o konieczności dalszej walki o równość i sprawiedliwość dla kobiet na całym świecie.

  • Podnoszenie świadomości o ważnych problemach: Dzień Kobiet często dobra okazja do podniesienia świadomości na temat ważnych kwestii dotyczących kobiet, takich jak przemoc domowa, zdrowie reprodukcyjne, równość szans czy dyskryminacja.

  • Wsparcie i solidarność: To również czas, kiedy kobiety wyrażają wzajemne wsparcie i solidarność wobec siebie nawzajem, co jest kluczowe w budowaniu silnych społeczności i sieci wsparcia. Dziewczyny powinny trzymać się razem, prawda? 🌸

  • Inspiracja dla przyszłych pokoleń: Obchody Dnia Kobiet mogą stanowić źródło inspiracji dla młodych dziewcząt i kobiet, zachęcając je do marzeń o osiągnięciu swoich celów i przekraczania wszelkich ograniczeń. Zróbmy to dla nas i dla naszych córek. Pokażmy jaką siłę mają kobiety dziś, a jak wielką będą mieć jutro! 🥳

Spraw sobie chwilę relaksu z naszymi olejkami ... 
Kobieta zajmująca się trądzikiem różowatym stosując serum do skóry

... lub (a może i? :)) świecami. 

Uśmiechnięte kobiety z teraźniejszym przytuleniem na leżance

Dzień Kobiet powinien być ważny dla kobiet, ponieważ jest to czas, kiedy możemy docenić i celebrować osiągnięcia kobiet, podnosić świadomość na temat problemów związanych z płcią oraz budować silną wspólnotę i solidarność 🎁 Podaruj sobie lub bliskiej Ci kobiecie coś miłego. Inspiracje znajdziesz TUTAJ. 

Pachnących momentów,

Justyna ✨

Udostępnij:

Warto kupować z Candlemania

14 dni na zwrot zakupionego towaru

Gwarancja błyskawicznej wysyłki

Najwyższa jakość oferowanych produktów

95% produktów dostępnych od ręki

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z naszymi nowymi produktami, promocjami i wszystkim co związane z Candlemanią.