DARMOWA DOSTAWA OD 169 ZŁ | WYSYŁKA OD 13,90 ZŁ

Jak działa ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy?

Jak działa ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy?

Udostępnij:

Dyfuzor zapachowy - Ultradźwiękowy - Poznaj zalety tego urządzenia i dowiedz się czym jest technologia zimnej dyfuzji.

Szukasz alternatywy dla świec? Interesujesz się aromaterapią? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, czy to urządzenie dla Ciebie.

Co to jest i jak działa ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy?

Dyfuzor zapachowy emituje w pomieszczeniu zapach dzięki wykorzystaniu technologii zimnej dyfuzji. Oznacza to, że urządzenie nie podgrzewa olejków eterycznych a rozpyla chłodną, lekką mgiełkę w określonych odstępach czasowych (w zależności od ustawień).

Dyfuzor zapachowy LUMINARIE DUSK - Made By Zen | Warszawa | Kup teraz na  Allegro Lokalnie

Jakie korzyści przynosci używanie ultradźwiękowego dyfuzora?

  • Aromaterapia wybranymi olejkami eterycznymi poprawia jakość snu, dobry nastrój, oczyszcza drogi oddechowe, wspomaga podczas przeziębienia.
  • Użytkowanie urządzenia jest w pełni bezpieczne - nie ma potrzeby nadzoru dyfuzora, jak ma to miejsce w przypadku świecy.
  • To bardzo ekonomiczny zakup - koszt dyfuzora jest dwu/trzykrotnie wyższy od świecy ale to urządzenie będzie mogło być używane bardzo długo.
  • Chcesz korzystać z niego podczas snu? Nie ma problemu! Włączasz odpowiedni tryb i urządzenie bezpiecznie pracuje, emitując mgiełkę z mniejszą częstotliwością.
  • Większość modeli dyfuzorów MadeByZen posiada czujnik poziomu wody dzięki czemu dyfuzor wyłącza się, gdy jest on zbyt niski.
  • Poza rozpylaniem aromatów jest to także minimalistyczny i elegancki dodatek do wnętrza!

Czy dyfuzory zapachowe są zdrowe?

Inhalacje aromatami pochodzącymi z olejków eterycznych wydobywanych za pomocą ultradźwiękowych dyfuzorów zapachowych mogą wspierać leczenie infekcji oskrzelowych, bólów głowy, stresu, kłopotów ze snem czy napięcia nerwowego.

Zależnie od olejków, które wybierzemy, zapach wypełniający nasze wnętrze może pomóc nam osiągnać pożądany efekt - inne olejki pomogą w wyciszeniu się przed snem a inne będą dodawać energii. Jakie konkretnie zapachy wybierać? O tym piszemy we wpisie o korzyściach aromaterapii.

Oferowane przez nas wysokiej jakości dyfuzory Made by Zen wyróżniają się solidnym wykonaniem, cichą pracą i minimalistycznym wyglądem. Sporo modeli posiada regulowane światło LED oraz oferuje możliwość wyboru koloru podświetlenia.

Do urządzeń stosować można naturalne olejki eteryczne i zapachowe. Oferujemy idealnie skomponowane olejki od marki Made by Zen, które łącząc w sobie odpowednie składniki wprawiają w oczekiwany nastrój - wyciszenie, chęć do działania, uspokojenie przed nocnym odpoczynkiem.

Nasze dyfuzory o oryginalnym designie będą idealnie komponować się w większości mieszkań, biur czy salonów SPA. Wiemy jednak, że ciężko zdecydować się na konkretny model! By pomóc Wam w tym wyborze przygotowaliśmy wpis "Dyfuzor zapachowy - jaki wybrać?"

Made By Zen MERCURA GREY Ultrasonic Aroma Diffuser in Glass – WOWooO

CZY DYFUZORY WŁĄCZONE W OBECNOŚCI DZIECI I ZWIERZĄT SĄ BEZPIECZNE?

Ponieważ nie ma źródła ciepła, dyfuzory można bezpiecznie stosować w pobliżu dzieci, jak i zwierząt. Są po prostu napełnione zimną wodą z kranu i kilkoma kroplami olejków zapachowych/eterycznych.

CZY DYFUZORY PODGRZEWAJĄ WODĘ W ŚRODKU?

Woda nie nagrzewa się w środku, lecz może być ciepła po kilku godzinach użytkowania. Czynniki wpływające na temperaturę wody obejmują : temperaturę pokojową, ciepło wody wlewanej do urządzenia i przepływający prąd elektryczny. Wzrost temperatury wody wraz z upływem czasu jest całkowicie normalny, zwłaszcza jeśli dyfuzor pozostaje włączony długo. Woda nie przekracza jednak 30-40 stopni.

Najnowocześniejsza technologia i pionierska produkcja w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem sprawiają, że kolekcja dyfuzorów Made by Zen jest wyjątkowa. Olejki tej marki to gotowe rozwiązanie na wybrane przez nas, pożądane efekty.

 

 

Udostępnij:

Warto kupować z Candlemania

14 dni na zwrot zakupionego towaru

Gwarancja błyskawicznej wysyłki

Najwyższa jakość oferowanych produktów

95% produktów dostępnych od ręki

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z naszymi nowymi produktami, promocjami i wszystkim co związane z Candlemanią.